Gizlilik İlkesiİşbu İnternet Sitesi, Stern tek Kozmetik San. Ve Tic. A.Ş veya bağlı şirketlerinin mülkiyetinde olup onlar tarafından işletilmektedir. Ellaro Türkiye, İnternet Sitemizi ziyaret eden herkesin gizliliğine saygı duymaktadır. İşbu kısım sizlerden talep edeceğimiz bilgileri ve bu bilgileri kullanma şekillerimizi anlatmaktadır. Bu İnternet Sitesi ayrıca, kendiniz hakkındaki bilgileri nasıl kontrol edeceğinizi, bu bilgilerin doğru tutulup tutulmadığını ve bunların talebiniz halinde dosyalarımızdan nasıl silineceğine ilişkin talimatları içermektedir.

1 Sizin Hakkınızda Bilgi

İnternet Sitemizin belli bazı kısımlarını ziyaret ettiğinizde sizden hakkınızda bazı bilgiler talep edilecektir. Adınızı, soyadınızı, telefon numaranızı, e-posta adresinizi vermeniz talep edilecektir. Sizin onayınız olmadan hakkınızda bilgi toplanmayacaktır. Belirli promosyonlara (örn: ödül kazanma fırsatları sunduğumuzda, bedava ürün numuneleri temin ediyor olduğumuzda) bağlı olarak sizin hakkınızda daha fazla bilgi talep edilebilir. Talep edilen bu bilgileri temin etmemeniz halinde, ilgili promosyonlara katılamayacaksınız.

2 Bilginin Tarafımızca Kullanılması

Bu verdiğiniz bilgileri bazı zamanlarda pazarlama amacıyla (örneğin tamamlayıcı ürün ve hizmetleri teşvik etmek veya geliştirmek için) kullanabiliriz. Sizlerden topladığımız bilgileri iş ortaklarımıza aktarabiliriz. Dolayısıyla, İnternet Sitemize kendinize ait bilgileri verdiğiniz ve ilgili onay kutusunu işaretlediğiniz takdirde, bu bilgilerin Ellaro Türkiye tarafından kullanılmasına ve yukarıda belirtilen şirketlere aktarılmasına izininizi ve onayınızı vermiş sayılacaksınız.

3 Güvenlik

Ellaro Türkiye, verdiğiniz bilgilerin kaybolmasını, suistimal edilmesini veya değiştirilmesini önlemek için gerekli önlemleri alacaktır. Ellaro Türkiye 'nin temsilcilerinin veya yüklenicilerinin Ellaro Türkiye' ye verdikleri hizmet sırasında bize verdiğiniz bilgilere eriştikleri takdirde bu bilgileri gizli tutmak ve Ellaro Türkiye için yaptıkları hizmet dışında başka bir amaç için kullanmamak sorumluluğundadırlar. Eğer, bize bilgilerinizi vermişseniz ve bu bilgilerinizin bir kopyasını istiyorsanız veya bu bilgilerinizin düzeltilmesini, silinmesini veya değiştirilmesini istiyorsanız lütfen info@ellaro.com.tr adresine mail atınız. Bu durumda dosyalarımızdaki bilgilerinizin silinmesi, düzeltilmesi veya değiştirilmesi için gerekli çabayı göstereceğiz.